تبلیغات
میبد - قولنامه 2
 
میبد
آثار باستانی میبد.یزد.ایران.علمی. پزشکی.لیزرپوست و مو
درباره وبلاگ


تصاویر جالب ودیدنی از ایران وجهان . پزشکی پوست ولیزر

مدیر وبلاگ : عارف اشرفی
نویسندگان
صفحات جانبی
نظرسنجی
شما آثار باستانی شهرستان میبد را دیده اید ؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ازبین بردن موهای زائد و ناخواسته با لیزر ازبین بردن خال،زگیل میخچه، جای زخم خالکوبی بالیزر جوانسازی پوست بالیزر لیفتینگ صورت با هایفو تزریق ژل،بوتاکس چربی توسط متخصص پوست با نازلترین قیمت 09131529877 < جوانسازی پوست .تزریق ژل .بوتاکس و دیسپورت09131529877 p30java


دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 :: نویسنده : عارف اشرفی

سند عادی واگذاری پلاك ثبتی . . . . . . . .

تاریخ معامله :

طرفین معامله :

فروشنده : ....   فرزند ....... به شناسنامه شماره ....... صادره  ..... به نشانی ...... 

خریدار :  ......  فرزند ...... به شماره شناسنامه شماره ...... صادره  ..... به اقامتگاه ......

مورد معامله :

تمامی ششدانگ یك باب خانه /  یك دستگاه آپارتمان به مساحت .... متر مربع احداثی در پلاك ثبتی .... فرعی از .... اصلی بخش ..... به نشانی  .....    با كلیه توابع و لواحق آن از هر جهت از جمله امتیازات آب، برق، گاز و تلفن شماره ....

بهای مورد معامله :

قیمت مورد معامله مبلغ ..... ریال برابر  ..... تومان است كه به ترتیب ذیل پرداخت می‌شود.

الف ـ مبلغ .... ریال نقداً پرداخت شده است ( طی چك بانكی شماره ...... مورخ ...... حسابجاری ...... بانك ...... به فروشنده تحویل گردید. )

ب ـ مبلغ ..... ریال باقیمانده بهای مورد معامله به هنگام تنظیم سند رسمی / تحویل / پرداخت می‌شود.

( عدم پرداخت هر یك از مبالغ فوق ( به‌هر علت كه باشد ) در موعد مقرر موجب منفسخ شدن و بی‌اعتباری معامله و تعلق وجوه پرداختی به فروشنده خواهد بود، در این صورت فروشنده مختار است به لحاظ منفسخ شدن قرارداد مورد معامله را به ثالث بفروشد، با توجه به این توافق طرفین در این صورت نیازی به رجوع به دادگاه و ابطال این قرارداد نخواهد بود. )

شرائط قرارداد :

1ـ خریدار مورد معامله را رویت نموده، از كم و كیف آن از هر جهت اطلاع و آگاهی كامل دارد.

2ـ طرفین موافقت نمودند  روز ..... ماه ..... سال ..... جهت تنظیم سند رسمی در دفترخانه شماره ...... به نشانی ...... حضور یابند و با پرداخت بقیه وجه به فروشنده سند رسمی مورد معامله به نام خریدار تنظیم گردد. وجه التزام عدم حضور در دفترخانه به شرح ماده ذیل است.

3ـ هرگاه خریدار در تاریخ مقرر جهت تسویه باقیمانده بهای مورد معامله و تنظیم سند رسمی در دفترخانه مذكور حاضر نشود قرارداد منفسخ می‌شود و معامله بی‌اعتبار محسوب است و خریدار حقی به مطالبه مبلغ ..... ریال وجه پرداختی بند الف ( كه در این ماده به عنوان وجه التزام عدم حضور تعیین شده ) نخواهد داشت، در این صورت فروشنده بدون نیاز به رجوع به دادگاه به شرح ذكر شده در ذیل بند ب می‌تواند مورد معامله را به دیگری بفروشد.

4ـ چنانچه فروشنده در تاریخ یادشده به‌هر دلیل در دفترخانه حاضر نشود ضمن التزام به حضور و تنظیم سند رسمی ملزم است معادل وجه دریافتی ( مبلغ ..... ریال ) به عنوان وجه التزام تخلف از حضور در دفترخانه به خریدار بپردازد، ضمناً مورد معامله را هم رسماً به نام خریدار انتقال دهد. فروشنده همچنین متعهد می‌گردد در صورت عدم حضور در دفترخانه ضمن اجرای مفاد این ماده به ازاء هر روز تاخیر در تنظیم سند رسمی مبلغ .... ریال به عنوان خسارت به خریدار بپردازد. در این صورت خریدار باید از تاریخ امتناع فروشنده ظرف یك ماه نزد دادگاه اقامه دعوی نماید والا حقی به مطالبه خسارت اخیر نخواهد داشت.

5ـ با ملاحظه اینكه هیچیك از طرفین حق انصراف و عدول ندارند این سند عادی فروش پلاك مرقوم تا زمان تنظیم سند رسمی حاكم بر رابطه حقوقی آنها خواهد بود.

6ـ ملاك عدم حضور هر یك از طرفین گواهی كتبی دفترخانه فوق‌الذكر خواهد بود.

7ـ كلیه خیارات از هر جهت از جمله خیار غبن به‌هر میزان از طرفین ساقط شد.

8ـ هزینه‌های قانونی از هر جهت و بابت به عهده فروشنده است، طرفین مخارج تنظیم سند رسمی را بالمناصفه خواهند پرداخت.

9ـ حق انتقال حقوق این قرارداد به ثالث تا تسویه كل قیمت ملك از خریدار سلب گردیده و هر گاه بدون پرداخت تمام بها چنین انتقالی صورت گیرد فروشنده مختار است به اعلام منفسخ شدن قرارداد طی اظهارنامه یا نامه سفارشی و ضبط وجه پرداختی خریدار به عنوان وجه التزام تخلف از این ماده قرارداد.

10ـ مورد معامله تا زمان تسویه كامل بهای مورد معامله یا تنظیم سند رسمی در ید فروشنده است و خریدار حقی به مطالبه و تحویل گرفتن آن ندارد.

11ـ فروشنده اقرار دارد ملك مورد معامله مشمول مصادره و توقیف اموال نشده و شخصاً هم ممنوع المعامله نیست و مورد معامله در رهن اشخاص حقیقی یا حقوقی و وثیقه برای شخص ثالث نمی‌باشد و منافع آن به دیگری واگذار نشده است، ضمناً رفع هرگونه اشكال و ایراد قانونی بر عهده فروشنده است.

12ـ هر گاه مورد معامله مستحق‌للغیر باشد یا بعداً این امر  محقق گردد خریدار حق دارد به اعلام منفسخ شدن قرارداد و مطالبه وجه پرداختی بعلاوه دوبرابر مبلغ  .... ریال وجه‌التزام مقرر شده در قسمت اول ماده 4 و فروشنده با قبول این موضوع و تعهد به پرداخت تا مدت    .....  سال شمسی نیز ضمانت كشف فساد و جبران خسارات خریدار را بشرح این ماده نموده است.

13ـ طرفین در كمال صحت عقل و با اطلاع ار مفاد این سندعادی فروش، آن‌را امضاء كرده‌اند.

14ـ این قرارداد در ....  نسخه تنظیم شده و كلیه نسخ اعتبار مساوی دارد و مفاد چاپی و دست‌نویس مورد مطالعه و قبول فروشنده و خریدار واقع شده است.

تاریخ .........

خریدار                                    فروشنده

مشخصات كامل و امضاء شهود :

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر